Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26310
Stary 28.06.2010, 08:59
skeba napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę, że jednak dojdzie jeszcze jeden napastnik. W sumie mielibyśmy już trzech: Brożek, Zurawki, Boguski.
Wtedy na prawa pomoc dac Maleckiego (Lobodzinskiego), na lewej szalałby Kirm (tutaj potrzebna alternatywa)
Musimy zakontraktowac obronce - stoper i bocznego (prawego) (to jest jasna sprawa)

Srodek mamy okej - Garguła, Sobolewski. W obwodzie Jirsak, ale jeszcze jeden przydałby się tutaj.
Chyba, ze przejdzie Makwina to mamy pelne pole do popisu, bo i Zurawski moglby zagrac z boku, albo zagrac systemem

3-4-1-2, gdzie Brożek z Zurawskim byliby w ataku, a za nimi podwieszony Makinwa.
Junior Diaz, nie zapominajmy, że mamy go w obwodzie
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując