Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26309
Stary 28.06.2010, 08:58
arti napisał(a):Wyświetl post
Pytanie ile z tych goli z karnych, a ile z gry?
Przyznam się, nie sprawdziłem wcześniej Strzelił 5 bramek z gry, 2 z karnych. Ale to podobnie w sumie jak wspomniany najlepszy strzelec Konstantinou - 7 z gry, plus 3 z karnych. Ogólnie tam strzelanie bramek było bardzo fajnie rozłożone na kilku graczy, nie ma jednego czy dwóch typowych snajperów, bo oprócz Żurawia i Konstantinou, 9 bramek strzelił Aloneftis, 7 Efrem, po 4 Charalambous i Makrides, 3 dorzuciła była gwiazdka Lecha Rengifo.

arti napisał(a):Wyświetl post
Przy pikniku czy nie (na ich stronie pisza, ze przecietna frekwencja - 12tys widzow)-gral o kolejny sezon za duzo lepsze niz w Polsce pieniadze. Nie udalo sie.
Frekwencja frekwencją, ale nikt mi nie wmówi, że doping tam był przynajmniej porównywalny z Wisłą i że mecz np. APOEL - Omonia wzbudzał u Żurawia podobne emocje co Wisła - Legia...
Odpowiedz cytując