Wyświetl pojedynczy post
Fred#69
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26308
Stary 28.06.2010, 08:58
Jagul co do Sobiecha to się zgadzam że koleś ma duży potencjał, ale tak jak mówisz jeszcze nie jest wart tych pieniędzy ale co do Glika to jest to typowy przykład przereklamowanego polskiego grajka a pokazał to w kilku meczach w naszej Wielkiej Ekstraklasie Wisła stopera niestety musi szukać za granicą bo taka prawda że u nas nie ma w czym wybierać
Odpowiedz cytując