Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8609
Stary 28.06.2010, 08:53
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Co do sondy - dla Ciebie ten pierwszy sondaż jest niereprezentatywny, bo za pomocą maszynek do głosowania, ale ten drugi już jak najbardziej w porządku?

Problem tkwi w tym, że ktoś tą sondę zmienił, bo mu nie pasował wynik, ja nie wchodzę w to, czy ktoś pompował wynik Kaczyńskiego, bo z obserwacji wiem, że obie strony to robią.
Sam na własne oczy widziałem co się działo z tym sondażem na GW. Oddałem głos, widziałem wynik, a gdy po 10 minutach znów go zobaczyłem przybyła nierealna ilość głosów. Dlatego też wiem, że jego wynik jest niereprezentatywny. Wyborcza po prostu nie potrafi zabezpieczyć swoich ankiet należycie przed tego typu atakami... Zresztą z tego co widzę w komentarzach część osób zdążyła to nawet udokumentować, ale to już kompletnie nieistotne.

Jeśli onet Cię nie zadowala, to polecam sondaż Rzeczpospolitej... Jej chyba nie posądzisz o matactwa ;-)