Cytat:
Tarann, kłopot bogactwa to nie kłopot Jeśli będą gryźć trawę to i meczy dla każdego starczt w lidze, PP i Europie
|
W przekroju sezonu na pewno ale na kogoś trzeba bedzie postawic na start. I nie piszę tego żeby sobie poszukac dziury w całym bo w każdym europejskim klubie decyduje forma. Pytanie na ile polskie kluby są normalne i europejskie

Wiadomo nie od dzis że dobra atmosferka to od 40-60% sukcesu w naszej kopanej. Wiem że trochę się czepiam ale wzieło mi się od tego, że sobie wyobraziłem Brożka próbującego machac łapami na Żurawia

albo na czarnego

ciekawe jak to bedzie. Jeśli bedzie
