wisla-online:
"Również blisko finalizacji jest przejście do Krakowa Marko Milinkovicia. Zawodnik słowackich Koszyc nie pojedzie jutro na zgrupowanie ze swoim zespołem. Poniedziałkowy dzień młody skrzydłowy spędzi...w Krakowie, gdzie przejdzie badania medyczne.
Możliwe jest przedstawienie zawodników na jednej konferencji prasowej(poniedziałek, godz. 14.30) - wszystko zależne jest od tego, o której godzinie do Krakowa dotrze Milinković i ile będziemy musieli czekać na wyniki testów. Do Koszyc nie trafiła(wbrew pogłoskom) oferta z europy zachodniej, stąd została zaakceptowana ta z Krakowa, leżąca zresztą na biurku prezesów już od dwóch tygodni. Jeśli wyniki badań zostaną udostępnione późniejszym popołudniem - Milinković złoży oficjalny podpis we wtorek.
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami - w najbliższym tygodniu kontrakt z zespołem podpisze również Stephen Makinwa."
Coraz bardziej mi się to wszystko zaczyna podobać
