Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
26302
28.06.2010, 08:43
mi osobiscie wydaje sie, ze temat Makinwy jest na ta chwile zakonczony. A powrot Macka to super wiadomosc, lepszy niz Sosin i inne
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a