Marszałek napisał(a):

Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.
Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.
|
Idiotyczne porownanie biorac pod uwage, ze dzieli ich 14 lat roznicy i jeden jest u schylku kariery, a drugi na jej poczatku.
A moze popatrzymy na statystyke ?
Sobiech majac 20 lat strzelil 10 goli w najwyzszej klasie rozgrywek, Zurawski w tym wieku gral w II lidze.
Podejrzewam, ze o samo pisalbys 2 lata temu w kontekscie Lewandowskiego.
Jesli ktos uwaza Sobiecha za drewno to niech zobaczy sobie jego bramke z meczu z Legia w pucharze Polski - byla,
taka ... hmm ... w stylu starego Zurawia.
Zurawski to rozwiazanie krotkotrwale, Sobiech byloby to rozwiazanie w szerszej perspektywie i nie ma co obrazac
sie na zawodnika tylko dlatego, ze nie chcial isc do Wisly albo, ze Wisly nie bylo na niego stac.