Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26297
Stary 28.06.2010, 08:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.

Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.
Idiotyczne porownanie biorac pod uwage, ze dzieli ich 14 lat roznicy i jeden jest u schylku kariery, a drugi na jej poczatku.
A moze popatrzymy na statystyke ?
Sobiech majac 20 lat strzelil 10 goli w najwyzszej klasie rozgrywek, Zurawski w tym wieku gral w II lidze.
Podejrzewam, ze o samo pisalbys 2 lata temu w kontekscie Lewandowskiego.
Jesli ktos uwaza Sobiecha za drewno to niech zobaczy sobie jego bramke z meczu z Legia w pucharze Polski - byla,
taka ... hmm ... w stylu starego Zurawia.

Zurawski to rozwiazanie krotkotrwale, Sobiech byloby to rozwiazanie w szerszej perspektywie i nie ma co obrazac
sie na zawodnika tylko dlatego, ze nie chcial isc do Wisly albo, ze Wisly nie bylo na niego stac.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując