A ja się bardzo ucieszyłem widząc na głównej, że Maciek wraca do Wisełki. To co z tego, że odgrzewamy stare kotlety, Heniu wrócił, Maciek wraca, jakby jeszcze Baszczu wrócił byłbym w niebo wzięty

Czekamy jeszcze na jakieś transfery, przynajmniej jeden.