|
Chodzi o wypowiedź dotyczącą kłótni o stołek i samolot.
Czytam komentarze po debacie z różnych źrodeł i muszę stwierdzić, że już nie tylko fanatycy, ale również osoby postronne, choć optujące za danym kandydatem mają przesłony na oczach. Widzą wyłącznie błędy jednej strony przypisując wygraną swojemu kandydatowi.
|