Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8604
Stary 28.06.2010, 08:31
Chodzi o wypowiedź dotyczącą kłótni o stołek i samolot.

Czytam komentarze po debacie z różnych źrodeł i muszę stwierdzić, że już nie tylko fanatycy, ale również osoby postronne, choć optujące za danym kandydatem mają przesłony na oczach. Widzą wyłącznie błędy jednej strony przypisując wygraną swojemu kandydatowi.