flamengista napisał(a):

Nie wiem, czy na telebimie szła akcja. FIFA miała zakazać takich powtórek, by publiczność nie kwestionowała decyzji arbitrów.
Natomiast moim zdaniem sędzia główny zachował się ok. Zobaczył, że coś nie tak z bramką, wstrzymał się z decyzją i pobiegł skonsultować to z liniowym. w końcu to liniowy jest od spalonych. Nie jest winą głównego, że facet okazał się być ślepy.
|
Listkiewicz mowil w studio, ze obraz na telebimie jest moderowany ale jesli nie pokazuje sie spornej sytuacji to od razu smierdzi przekretem i wlasciwie wszystko jest jasne

zreszta spalony przy bramce Teveza nie byl widoczny w pierwszej chwili, wlasciwie dopiero ostatnia powtorka pokazala spalonego wiec byc moze moderator nie byl przygotowany na
to, ze cos bylo nie tak i dlatego to poszlo na telebim. Wtedy, ktorys z sedziow - liniowy lub techniczny to zobaczyl i poinformowal glownego, stad cala dyskusja miedzy arbitrami. Glowny byl wiec swiadom, ze bramka zostala zdobyta
nieprawidlowo ale uznal ja w mysl wytycznych FIFA. Brawo. Sepp Blatter musi byc z niego dumny.