|
Nie wiem, czy na telebimie szła akcja. FIFA miała zakazać takich powtórek, by publiczność nie kwestionowała decyzji arbitrów.
Natomiast moim zdaniem sędzia główny zachował się ok. Zobaczył, że coś nie tak z bramką, wstrzymał się z decyzją i pobiegł skonsultować to z liniowym. w końcu to liniowy jest od spalonych. Nie jest winą głównego, że facet okazał się być ślepy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|