|
Nie, widzimy że nawet stary Żurawski ma technikę, doświadczenie i talent nieporównywalnie większy od 95% zawodników grających w naszej lidze. Ja bym też był raczej ostrożny o liczenie "bramek", ale myślę że z dyszka przez cały sezon będzie. Ważniejsze będzie raczej to, że Brożek będzie miał rzeczywiście z kim grać w ataku.
|