Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 28.06.2010, 07:38
Jot napisał(a):Wyświetl post
W moim odczuciu zaskoczyli, bo grali nie po szwabsku, czyli tym razem dużo kombinacyjnej gry, przede wszystkim wyjątkowo szybko niż zazwyczaj, nie grali ostro, jak to zazwyczaj grają (widać było dziś, że oba zespoły szanują "nogi" rywala) i tym razem dużo ładniej "dla oka". Nie lubiłem nigdy tego zespołu oglądać dlatego właśnie, że dla mnie oni grają "brzydko dla oka". Klasa zespołu to nie tylko strzelanie bramek, to też granie ładne, kombinacyjnie, ciekawie, z polotem.
to widać tych mistrzostw nie oglądałeś

pomijając błędy sędziowskie bo pewnie poprzednie strony tylko o tym, uważam, że czeka nas mały finał w ćwierćfinale

Drużyny grające zupełnie inaczej:Niemcy pięknie z polotem +niemiecka dokładności zawziętość, Argentyna z przebłyskami indywidualnymi szarżami i geniuszami z przodu.
Faworytem są raczej Niemcy, bo mają grę dobrze poukładaną, potrafią zabójczo skontrować.

Argentyna ma jednak z przodu takich gości, ze moga strzelic dwolona liczbę bramek

PS a skoro o sędziach to szczęście takie że pomogli dwóm zdecydowanie lepszym drużynom :/
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując