Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26287
Stary 28.06.2010, 07:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Żurawski ma już swoje lata i nie ma sensu liczyć, że będzie seryjnie strzelał, bo nie będzie. Tyle, że on pewnie ma być cofniętym napastnikiem w duecie z Brożkiem. Na pewno jest w stanie rzucić parę piłek, wygrać jeden na jeden, ogólnie - coś z przodu namieszać. Szału raczej nie będzie, ALE - nie jest drewniakiem, jak większość tzw. napastników w naszej lidze i na pewno bije na głowę jakichś murzynów wyciągniętych z plażówki.

Ważne, żeby mieć co do niego realne oczekiwania - Żurawski nas nie zbawi. Nie te lata. Może być jednak wzmocnieniem kadry, pod warunkiem że potraktuje swój powrót poważniej niż na przykład taki Mięciel.
Tu sie z Toba zgadzam.
Fatalna rzecza bedzie sprzedaz Marcelo, to kompletnie bez sensu. Cleber nie wiadomo co gra, Kowalski wiadomo, ze za cienki, na stoperze zagraja Singlar z Diazem - kompletnie bez glowy.
Polityka- zalatamy dziure na dupie, pojawia sie kolena na kolanie.
Odpowiedz cytując