Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 28.06.2010, 07:19
Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p
Odpowiedz cytując