Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
1153
28.06.2010, 07:19
Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL