St@chu napisał(a):

Kiedyś taki wspólny temat znalazł sobie np. Ribbentrop z Mołotowem...
To nie jest do końca normalne, szczególnie jeśli o Białorusi chce się rozmawiać z Rosją.
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%...Bia%C5%82orusi
Cytat:
|
Państwo Związkowe Rosji i Białorusi[1] (ros. Союзное государство России и Беларуси, Sojuznoje gosudarstwo Rossii i Biełarusi), określane zwykle jako Związek Rosji i Białorusi (ZRiB) lub Związek Białorusi i Rosji (ZBiR) – konfederacja 2 państw: Federacji Rosyjskiej i Białorusi, mająca na celu doprowadzenie w przyszłości do integracji gospodarczej i walutowej tych dwóch państw.
|
:]
" Nie ma Polski A i B !
Nie ma Polski północnej, południowej, zachodniej i wschodniej "
