Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8597
Stary 28.06.2010, 06:34
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś taki wspólny temat znalazł sobie np. Ribbentrop z Mołotowem...

To nie jest do końca normalne, szczególnie jeśli o Białorusi chce się rozmawiać z Rosją.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%...Bia%C5%82orusi

Cytat:
Państwo Związkowe Rosji i Białorusi[1] (ros. Союзное государство России и Беларуси, Sojuznoje gosudarstwo Rossii i Biełarusi), określane zwykle jako Związek Rosji i Białorusi (ZRiB) lub Związek Białorusi i Rosji (ZBiR) – konfederacja 2 państw: Federacji Rosyjskiej i Białorusi, mająca na celu doprowadzenie w przyszłości do integracji gospodarczej i walutowej tych dwóch państw.
:]



" Nie ma Polski A i B !
Nie ma Polski północnej, południowej, zachodniej i wschodniej "