Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26278
Stary 28.06.2010, 00:44
Perspektywiczny to mógłby być zawodnik taki jak Bojan Krkić (oczywiście zachowując proporcje między tym młodym graczem Barcelony a naszymi ligowcami), albo Stevan Jovetic z Fiorentiny. Na zachodzie 20-letni gracze potrafią brać na swe barki odpowiedzialne zadania nie tylko w lidze, ale też w pucharach. A my zastanawiamy się, czy ich rówieśnik Artur Sobiech byłby wzmocnieniem dla Wisły na puchary...

Co do Żurawia - jak najbardziej TAK. Będzie nowy kapitan, uspokoi co niektórych "wymachiwaczy", może nawet poduczy ich, jak strzelać do bramki, a nie w trybuny ;-) Jeśli jeszcze nasi działacze sprowadzą środkowego obrońcę i kogoś do pomocy, będzie naprawdę dobrze. O ile oczywiście ktoś nie wpadnie na pomysł, by Marcelo sprzedać już teraz (lepiej by było wypromować go w pucharach i sprzedać zimą)
Odpowiedz cytując