Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26275
Stary 28.06.2010, 00:24
Wisoman napisał(a):Wyświetl post
fajnie ze Maciek wraca ale to zadne perspektywiczne wzmocnienie. Lepiej byłoby dolozyc i kupic takiego Sobiecha ktory jeszcze sie rozwinie niz liczyc na Macka ktoremu nie wiadomo czy bedzie sie chcialo zapi... jak za starych dobrych czasow.
Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.


Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując