Wisoman napisał(a):

|
fajnie ze Maciek wraca ale to zadne perspektywiczne wzmocnienie. Lepiej byłoby dolozyc i kupic takiego Sobiecha ktory jeszcze sie rozwinie niz liczyc na Macka ktoremu nie wiadomo czy bedzie sie chcialo zapi... jak za starych dobrych czasow.
|
Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.
Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.