No to ciekawe co piszesz o Meksykańcach ,ale prawdziwie.
W sumie np dzis ich gra mogla sie podobac ale znowu nie ma wyniku.Tak to czasem jest ze grasz ,grasz....i nic nie masz.
Pozatym ilosc to nie zawsze jakosc...idac tym tropem Chiny czy ,Indie ......dzis powinny grac w 1/8 zamiast Ghany czy Slowacjii.
