Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8594
Stary 28.06.2010, 00:16
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Trochę nie rozumiem, o co ten hałas z Białorusią. To chyba normalne, że jak spotyka się dwóch przywódców państw, to nie rozmawiają tylko o pogodzie, ale też o sytuacji międzynarodowej i taki temat, jak wspólny sąsiad jest dość naturalny.
Kiedyś taki wspólny temat znalazł sobie np. Ribbentrop z Mołotowem...

To nie jest do końca normalne, szczególnie jeśli o Białorusi chce się rozmawiać z Rosją. Na pewno nie była to zbyt szczęśliwa wypowiedź.