martin_6 napisał(a):

|
Trochę nie rozumiem, o co ten hałas z Białorusią. To chyba normalne, że jak spotyka się dwóch przywódców państw, to nie rozmawiają tylko o pogodzie, ale też o sytuacji międzynarodowej i taki temat, jak wspólny sąsiad jest dość naturalny.
|
Kiedyś taki wspólny temat znalazł sobie np. Ribbentrop z Mołotowem...
To nie jest do końca normalne, szczególnie jeśli o Białorusi chce się rozmawiać z Rosją. Na pewno nie była to zbyt szczęśliwa wypowiedź.