Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
Od: 02.2008
Skąd: Wisła
Offline
#
26274
28.06.2010, 00:13
fajnie ze Maciek wraca ale to zadne perspektywiczne wzmocnienie. Lepiej byłoby dolozyc i kupic takiego Sobiecha ktory jeszcze sie rozwinie niz liczyc na Macka ktoremu nie wiadomo czy bedzie sie chcialo zapi... jak za starych dobrych czasow.
Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Wisoman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisoman
Znajdź inne posty napisane przez Wisoman