Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26274
Stary 28.06.2010, 00:13
fajnie ze Maciek wraca ale to zadne perspektywiczne wzmocnienie. Lepiej byłoby dolozyc i kupic takiego Sobiecha ktory jeszcze sie rozwinie niz liczyc na Macka ktoremu nie wiadomo czy bedzie sie chcialo zapi... jak za starych dobrych czasow.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując