Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26272
Stary 27.06.2010, 23:58
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Jeśli odejdzie będziemy mieli totalnie rozmontowaną jedyną formacje, która dawała radę.

Żurawski oczywiście na tak - tanim kosztem spora promocja i miejmy nadzieje spore wzmocnienie, choć oczywiście lata lecą i Żuraw z najlepszych lat to nie będzie.


No wlasnie burzymy obrone ,ktora wobec ostatniego sredniego sezonu byla w sumie najlepsza.
Ciezko bedzie bez Glowy,natomiast bez Marcelo....z tym ze nastepca ma byc zagraniczny ,i zgranie moze potrwac...

z dobrych wiesci jesli ten transfr Milinkovica sie uda,to radze juz teraz obejrzec sobie jakies filmiki z nim
wiem ze to to tylko youtube ,ale gosc naprawde zapowiada sie bardziej niz dobrze

walczak,szybki ,mocny strzal ,niesamowicie duzo widzi na boisku, potrafi wrocic i odebrac pilke przeciwnikowi ,no i gra w reprezentacjii Serbii....
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.06.2010 o godz. 00:03.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując