1q2 napisał(a):

Jeśli odejdzie będziemy mieli totalnie rozmontowaną jedyną formacje, która dawała radę.
Żurawski oczywiście na tak - tanim kosztem spora promocja i miejmy nadzieje spore wzmocnienie, choć oczywiście lata lecą i Żuraw z najlepszych lat to nie będzie.
|
No wlasnie burzymy obrone ,ktora wobec ostatniego sredniego sezonu byla w sumie najlepsza.
Ciezko bedzie bez Glowy,natomiast bez Marcelo....z tym ze nastepca ma byc zagraniczny ,i zgranie moze potrwac...
z dobrych wiesci

jesli ten transfr Milinkovica sie uda,to radze juz teraz obejrzec sobie jakies filmiki z nim
wiem ze to to tylko youtube ,ale gosc naprawde zapowiada sie bardziej niz dobrze
walczak,szybki ,mocny strzal ,niesamowicie duzo widzi na boisku, potrafi wrocic i odebrac pilke przeciwnikowi ,no i gra w reprezentacjii Serbii....
