|
Jeśli Żuraw nie dostał jakiegoś gwiazdorskiego kontraktu, to uważam ten transfer za dobry. Sportowo na pewno wniesie trochę do drużyny, odciąży Brożka i pomoże mu w ataku. Będzie również posyłał mu niezłe piłki, bo technikę ma dobrą.
No i przede wszystkim Żuraw to doświadczony zawodnik i takiego kogoś po odejściu Baszcza i Głowackiego brakowało w szatni.
Oby tylko słowa optymistów się sprawdziły bo kolejne transfery są nam bardzo potrzebne, wręcz niezbędne.
|