Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26270
Stary 27.06.2010, 23:51
Jeśli Żuraw nie dostał jakiegoś gwiazdorskiego kontraktu, to uważam ten transfer za dobry. Sportowo na pewno wniesie trochę do drużyny, odciąży Brożka i pomoże mu w ataku. Będzie również posyłał mu niezłe piłki, bo technikę ma dobrą.

No i przede wszystkim Żuraw to doświadczony zawodnik i takiego kogoś po odejściu Baszcza i Głowackiego brakowało w szatni.

Oby tylko słowa optymistów się sprawdziły bo kolejne transfery są nam bardzo potrzebne, wręcz niezbędne.
Odpowiedz cytując