Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26269
Stary 27.06.2010, 23:45
Zgadza sie Marszalek ale skoro nie sciagnieto nikogo z mlodych (patrzac przyszlosciowo tak jak mowisz) to Zuraw jest jak dla mnie bardzo dobrym wyborem. Doswiadczenie, doswiadczenie i jeszcze raz doswiadczenie. Super sprawa by bylo sciagniecie Milinkovicia, ogladajac na youtubie (hehe) super zawodnik, mam nadzieje, ze to juz niedlugo!!!!! Dodatkowo fajna aklimatyzacja wraz z naszym nowym bramkarzem

I jeszcze takie pytanko co do Makinwy. Czy jest tutaj ktos kto autentycznie pamieta jakis jego mecz, ktory widzial? Czy wszystsko to opiera sie na tym, ze to gracz Serie A itd. Ja osobiscie przyznam, ze nie pamietam zadnego meczu z jego udzialem, ale tez jestem oczywiscie za tym transferem.

Pozdro
Odpowiedz cytując