Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6301
Stary 27.06.2010, 22:56
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Marko Milinkovic przyjdzie do nas, jak pisza portale zwiazane z Wisla to jutro badz we wtorek ma byc zaprezentowany
Narazie tylko powielają słowa zbymaka więc musimy poczekać do wtorku.
Odpowiedz cytując