Wyświetl pojedynczy post
stanch99
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26256
Stary 27.06.2010, 22:29
Popieram, Żuraw bardzo sie przyda w Wisle pod wzgledem sportowym i mentalnym. Na reszte wzmocnien pewnie poczekamy kilka dni. Mam nadzieje ze te odejscie Marcelo to zwykla kaczka dziennikarska, bo Marcelo wg mnie to najlepszy obrońca w ekstraklasie mimo młodego wieku.
Odpowiedz cytując