|
Popieram, Żuraw bardzo sie przyda w Wisle pod wzgledem sportowym i mentalnym. Na reszte wzmocnien pewnie poczekamy kilka dni. Mam nadzieje ze te odejscie Marcelo to zwykla kaczka dziennikarska, bo Marcelo wg mnie to najlepszy obrońca w ekstraklasie mimo młodego wieku.
|