Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6298
Stary 27.06.2010, 22:24
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Tylko faktycznie co z tego, jeśli okaże się, że Marcelo odchodzi? Zostaniemy z jednym stoperem...
Mam nadzieję, że tym razem wisla-online się myli.

Ciekawy jestem co z tym Milinkovicem...Zbymak, powiedz coś jeszcze, co wleje ciepło w nasze serca
Tym razem? A czy oni podali kiedyś jakąś prawdziwą informacje? Pamiętam ze niedawno pisali że Głowacki zostaje, także i tym razem mam nadzieje ze to prawda choć 3 mln ojro to dużo kasy.
Ostatnio edytowane przez cinekw : 27.06.2010 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując