rafalek napisał(a):

Tylko faktycznie co z tego, jeśli okaże się, że Marcelo odchodzi? Zostaniemy z jednym stoperem...
Mam nadzieję, że tym razem wisla-online się myli.
Ciekawy jestem co z tym Milinkovicem...Zbymak, powiedz coś jeszcze, co wleje ciepło w nasze serca
|
Tym razem? A czy oni podali kiedyś jakąś prawdziwą informacje? Pamiętam ze niedawno pisali że Głowacki zostaje, także i tym razem mam nadzieje ze to prawda choć 3 mln ojro to dużo kasy.