Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26252
Stary 27.06.2010, 22:23
Wracam po niedzielnym piwku, a tu same pozytywne informacje jeszcze nie potwierdzone ale humor mi się znacząco poprawił.
Co do Żurawia to stanowczo popieram tak jak kolega wcześniej napisał na pewno poprawi atmosferę w szatni, może trochę przytemperuje nasz gwiazdki, a i kilka goli i asyst też na pewno dołoży
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując