Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26238
Stary 27.06.2010, 21:42
Bardzo się cieszę, że Żurawski wraca do Wisły. Nawet nie z powodu podniesienia poziomu sportowego, tylko z pozytywnej atmosfery, jaką wniesie do szatni. Jako kapitan z pewnością podoła zadaniu utemperowania "machaczy rąk".
Odpowiedz cytując