Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26235
Stary 27.06.2010, 21:38
Nieźle się zapowiada i myślę, że Żurawski wróci do swojej formy. Dużo wniesie do gry Wisły. Na pewno nie będzie typowym napastnikiem ale takim cofniętym, albo będzie czyścił środek pola. Makiwna jeszcze, no marzenie - bez kitu. Kto to ten trzeci, właśnie. Kosowski? xD
Ostatnio edytowane przez lysy9055 : 27.06.2010 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując