Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
26233
27.06.2010, 21:37
Ja wierze najbardziej gazecie krakowskiej bo najczesciej ich informacje sie sprawdzaja i wedlug ich artykulu z godziny ok 22, Zurawski jutro podpisze z nami umowe jestem pewien tego na 99,9%
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak