Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26230
Stary 27.06.2010, 21:36
Ucieszyłem się , że Maciek wróci ( o ile wróci ) . Nie wiem czy będzie wzmocnieniem , ale w naszej żałosnej lidze powinien sobie poradzić. No i to jednak Żuraw , nie ?
Odpowiedz cytując