Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kamil19885
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26229
27.06.2010, 21:35
Myślę, że nie jest to tak bardzo istotne. Nie ma się co oszukiwać lepszego zawodnika niż Żurawski na atak nie jesteśmy wstanie sprowadzić
Kamil19885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil19885
Znajdź inne posty napisane przez Kamil19885