Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE
Offline
#
26222
27.06.2010, 21:20
Żuraw jest wolnym zowodnikiem. Jak strzelac bramki to raczej nie zapomnial. Poczekamy do jutra i zobaczymy jak to będzie.
Zbymak, wiesz cos o tym transferze, czy raczej sie nie wypowiadasz
?
Birsa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Birsa
Znajdź inne posty napisane przez Birsa