Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 27.06.2010, 20:49
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Jakby to był Uche to miazga ja *******e,uruchamia mi sie neo kidd :] a mialem sie nie dac wciagnać w to,czuje skonczy sie banem na miesiac . niech przychodza sami najlepsi ot co.
Powinieneś dostać bana. Żadnych Uche i innych Dolhów w królewskich barwach.

Apel do wszystkich: Nie podniecajcie się tak, Argentyna z Meksykiem w TV cisną właśnie.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując