|
Banita
Offline
|
|
Nazwisko drugiego gracza na tą pozycję może być dla Was sporą niespodzianką. Nie jest wykluczone, że napastnik ten zostanie zaprezentowany już na jutrzejszej konferencji prasowej. I kto wie, czy nie zostanie nowym kapitanem drużyny.
czyzby Zurawski ? 
|
|