Ja tam bym chciał Ronaldo może stary może ma lekka nadwagę ale by tak dawała czadu u nas

A przecież w Brazylii dużo nie zarabia. I to nie jest ani wschód ani zachód bo prawie w tą i w tą tyle samo dlatego myślę że to musi być on

Do tego jak by się udało zakontraktować Raula mielibyśmy atak marzeń oboje chwilowo bez kontraktów nic tylko podpisywać <haha>