Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6218
Stary 27.06.2010, 20:32
Ja tam bym chciał Ronaldo może stary może ma lekka nadwagę ale by tak dawała czadu u nas A przecież w Brazylii dużo nie zarabia. I to nie jest ani wschód ani zachód bo prawie w tą i w tą tyle samo dlatego myślę że to musi być on
Do tego jak by się udało zakontraktować Raula mielibyśmy atak marzeń oboje chwilowo bez kontraktów nic tylko podpisywać <haha>
Odpowiedz cytując