Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6214
Stary 27.06.2010, 20:30
Ja wole przeczytać na oficjalnej i być w siódmym niebie niż teraz tylko czekać jak jutro potwierdzą.
Ps.Zbymak i macios,jak będą te transfery to dlaczego teraz a nie wcześniej.
Odpowiedz cytując