Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 27.06.2010, 20:26
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
A powedz tylko czy to ktos w miare perspetywiczny i czy z wolnego transferu czy za gruba kase....
Wytrzymaj do jutra Ale skoro połowie ma sie podobać a połowie nie, to może to być były gracz Wisły który nie odszedł w glorii chwały albo pedał
Odpowiedz cytując