Acapelo napisał(a):

|
A powedz tylko czy to ktos w miare perspetywiczny i czy z wolnego transferu czy za gruba kase....
|
Wytrzymaj do jutra

Ale skoro połowie ma sie podobać a połowie nie, to może to być były gracz Wisły który nie odszedł w glorii chwały albo pedał