Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6195
Stary 27.06.2010, 20:08
ja podpisałem kontrakt z Wisła hehe nie no panowie naprawdę poczekajcie do jutra.
Obejrzyjcie sobie mecz Argentyna - Meksyk a potem szybko lulu i już będzie poniedziałek

sory za OT


Odpowiedz cytując