Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 27.06.2010, 19:56
i 1:0.... szybko Argentyna zaczyna. Mam nadziejęże roz....ą niemiaszków
a swojądrogą.... jak ja nienawidzę fryców.
oj, a tu spalony... Meksykanie złapali bulwersa
Odpowiedz cytując