wislakrakow124 napisał(a):

NO i dobrze oby juz zostal!! Bo serial "Makinwa w Wisle" juz mi sie nudzi
|
takie seriale koncza sie zawsze tak samo: "Makinwa nie dla Wisly" - warunki
moga byuc niby uzgodnione ale skad mozna wiedziec co siedzi w glowie Nigeryjczyka i co on kombinuje