jason wiślak napisał(a):

|
Niby tak ale potrzebujemy dla niego konkurenta. Singlar poza tym zbyt młody nie jest, solidny gracz, ale tu przydałby się bardziej przebojowy gracz...tak mi się wydaje
|
Łukasz Bruliga

wyzdrowieje i będzie drugi Baszczu mam nadzieję