Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6120
Stary 27.06.2010, 18:42
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Żeby było w temacie: Gdybym był bogaty o bym wziął na prawą obronę tego Brecko ze Słowenii, naprawde fajny grajek, gra bardzo ofensywnie....
Szkoda tylko, ze jest podstawowym zawodnikiem klubu o wiele od nas bogatszego, ktory gra w o wiele silniejszej i bardziej medialnej lidze. W przypadku tego zawodnika wiecej jest fiction niz science. Juz ten wymieniany Koren bylby latwiejszy do sciagniecia - bez klubu obecnie i starszy.
Odpowiedz cytując