Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6118
Stary 27.06.2010, 18:29
Żeby było w temacie: Gdybym był bogaty o bym wziął na prawą obronę tego Brecko ze Słowenii, naprawde fajny grajek, gra bardzo ofensywnie....
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.06.2010 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując