Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26214
Stary 27.06.2010, 18:15
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Taki junior przebywając z lepszymi od siebie zawodnikami może tylko podnieść swoje umiejętności skoro Kasperczak stwierdził że lepiej będzie jeśli Kazimierz Moskał będzie trenować bądź poganiacze bydła i sprzedawcy pizzy TO PO JAKEIGO CH*** trzymają u nas tych juniorow ? Skoro tam nikt nie rokuje perspektyw niech wywalą wszystkich. Niech przejdą się po miesicie i pościągają chłopaków z boisk. U nas wszystko odbywa się poprzez znajomości, ojciec przyprowadzi grubaska na trening i zróbcie z niego grajka.
Trudno się z Tobą nie zgodzić,

Dodam do tego przykład Małeckiego kiedy to Łobo (jak zwykle) nie zachwycał i Skorża (który nie lubi młodych kopaczy) musiał z Patrykiem zaryzykować. I opłaciło się.

A jeśli są za słabi to po co ich trzymamy? Tak jak piszesz, znajomości to za mało żeby zostać drugim Messim
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując