westersyl napisał(a):

|
Taki junior przebywając z lepszymi od siebie zawodnikami może tylko podnieść swoje umiejętności skoro Kasperczak stwierdził że lepiej będzie jeśli Kazimierz Moskał będzie trenować bądź poganiacze bydła i sprzedawcy pizzy TO PO JAKEIGO CH*** trzymają u nas tych juniorow ? Skoro tam nikt nie rokuje perspektyw niech wywalą wszystkich. Niech przejdą się po miesicie i pościągają chłopaków z boisk. U nas wszystko odbywa się poprzez znajomości, ojciec przyprowadzi grubaska na trening i zróbcie z niego grajka.
|
Trudno się z Tobą nie zgodzić,
Dodam do tego przykład Małeckiego kiedy to Łobo (jak zwykle) nie zachwycał i Skorża (który nie lubi młodych kopaczy) musiał z Patrykiem zaryzykować. I opłaciło się.
A jeśli są za słabi to po co ich trzymamy? Tak jak piszesz, znajomości to za mało żeby zostać drugim Messim
