Brawo , przyznam że piękny meczyk. Było w nim wszystko co kibice futbolu kochają.
Pełny dramat z podtekstami.
Ciężko było mi się zdeklarować czy i komu kibicować. Z powodów "bukmacherskich"

typowałem że wygrają Niemcy.
Anglia ? Więcej aspiracji niż umiejętności. Niestety. To już powoli tradycja.
Fatalna obrona , przeciętny bramkarz , zero napadu.....
Pora wprowadzić zapis video , przecież weryfikacja spornej sytuacji przy obecnej technologii to góra 30 sekund.
Piłka staje się zbyt szybka i nie może paru ślepych lub jakiś sprzedajny Bajron Moreno decydować o wyniku ważnego meczu.
Faktem jednak jest że Niemcy wygrali zdecydowanie.