Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 27.06.2010, 17:54
Brawo , przyznam że piękny meczyk. Było w nim wszystko co kibice futbolu kochają.
Pełny dramat z podtekstami.
Ciężko było mi się zdeklarować czy i komu kibicować. Z powodów "bukmacherskich" typowałem że wygrają Niemcy.
Anglia ? Więcej aspiracji niż umiejętności. Niestety. To już powoli tradycja.
Fatalna obrona , przeciętny bramkarz , zero napadu.....
Pora wprowadzić zapis video , przecież weryfikacja spornej sytuacji przy obecnej technologii to góra 30 sekund.
Piłka staje się zbyt szybka i nie może paru ślepych lub jakiś sprzedajny Bajron Moreno decydować o wyniku ważnego meczu.

Faktem jednak jest że Niemcy wygrali zdecydowanie.
Powód: ortografia
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 27.06.2010 o godz. 17:56.
Odpowiedz cytując