Kordel napisał(a):

|
Mam problem z kompem.Zrobiłem format jakis czas temu,wszystko śmigało elegancko,zainstalowałem avasta co by wira nie łapać na wejsciu.Ku mojemu zdziwieniu nie moge teraz otworzyć ' normalnie ' dysku C i D,pojawia mi się otwieranie dysku za pomocą.Zmuszony jestem to eksploracji.Skanowałem kompa,pousuwałem wiry,ale dalej to samo.Orientuje sie ktoś co można wykombinować oprócz ponownego formatu?
|
Możesz poprosić kogoś z forum dobreprogramy o sprawdzenie loga. Wyciągniesz go programem HiJack This (
http://www.dobreprogramy.pl/HijackTh...ows,12030.html). Założ temat 'prośba o sprawzdenie loga' w odpowiednim dziale i wrzuć go do posta. na pebie tez powinni pomoc.