murray napisał(a):

|
Już ręka Maradony wystarczy.
|
Dobra ale ten finał Mundialu w '66 to również było spotkanie Anglii i RFN i tam sytauacja była odwrotna. Uznany został Anglikom gol (od poprzeczki), który nie powinien być uznany, więc nie rozumiem o co ci chodzi z Maradoną